Lale Bahçesi Anaokulları

HAKKIMIZDA

Lale Bahçesi Anaokulları, en iyi eğitim, en iyi öğretim, en iyi gelişim prensibini ilke edinmiştir. Alanında uzman eğitmen kadrosuyla çocuklarımızın her şeyi en hızlı ve en çok algılayarak kişilik kazanmaya başladığı 3 ila 6 yaş arasıdır. Çocukların bu zamanı maksimun performans ve kalite ile geçirmesi için 24 saat hiç durmadan üretmekte ve onların geleceğine katkı sunmaktadır. Adam olacak çocuk yedisinde ne ise yetmişinde aynıdır sözünün artık tescillendiği günümüzde çocuklarınızın geleceğe en güzel şekilde yetişmesi sağlanmaktadır. Bunun için sosyal, kültürel, milli ve manevi değerlerini en temiz şekilde öğrenebileceği bir sistem üzerine eğitim vermektedir. Her anne ve baba çocuğuna güzel bir gelecek sunmak ve güzel bir yaşama kavuşması için var gücüyle çalışmaktadır.
Lale Bahçesi Anaokulları olarak hem sizin istediğiniz şekilde yetişmesini sağlarken, diğer taraftan kendi yaşıtlarıyla beraber gerek oyun gerek sosyal aktivite ve gerekse sosyal sorumluluklarının farkındalığını onlara en güzel şekilde vermekteyiz. Bu konuda bize güvenebilirsiniz. Sizinde geleceğiniz olan yavrularınızın hayatın anlamını anlamaya başladığı bu dönemde yanında olmak için güleryüzlü ekibimizle beraber sizleri bekliyoruz.

2007

OKULUMUZUN KURULUŞU

Bölgemizde Lale Bahçesi Anaokullarının ilk temeli Soma’da 2007 yılında atılmıştır.

2015

BERABER BÜYÜDÜK

Başarılı ve özverili çalışmalarımız neticesinde 2015 yılında okul sayımız 10’a yükselmiştir.

2023

HEDEFİMİZ GELECEĞİMİZ

Lale Bahçesi Anaokulları bugün faaliyette olan 15 okul ve yapımı devam eden 5 okul ile beraber 2019-2020 eğitim öğretim yılında 20 okulla faaliyete devam edecektir. Hedefimiz 2025 yılında İzmir ve Manisa bölgesindeki okul sayısını 40’a yükseltmektir. 

12YIL
15OKUL
2140+MEZUN
1000+ÖĞRENCİ

Neden Anaokulu

Amacımız; geleceğimiz olan çocuklarımızın bilişsel, duygusal ve sosyal gelişimlerini destekleyerek, toplumda sağlam karakterli birer birey olarak yer almalarını sağlamaktır. Bu sebeple çocuklarımıza başta aile sıcaklığını aratmayacak sevgi dolu, güvenli ve hijyenik bir ortam sağlıyoruz. Sonrasında; deneme-yanılma, dokunma, gözlemleme ve keşfetme şanslarının olduğu bir öğretim metodu sunuyoruz.Ayrıca; çocuk gelişimi konusunda bilgili ve profesyonel öğretmenler yaş gruplarına göre çeşitli branş dersleri uygulamaktadır.

Neden Lale Bahçesi Anaokulları

Geleceğimizi emanet edeceğimiz cocuklarımızın, bilgili, ilim ve bilime yatkın, ahlaklı, edep ve terbiye çizgisini bilen, sosyal sorumlarının bilen ve aile hayatına önem veren, vatanını, milletini, bayrağını, devletini maddi ve manevi değerlerini, dinini, hak ve batılı, paylaşmayı, arkadaşlığı, dostluğu, kardeşliği en iyi şekilde öğrenmesi için çalışıyoruz.

Sadece bir öğretim yuvası değil, eğitim ve gelecek nesilin en güzel şekilde yetişmesi Lale Bahçesi Anaokullarımızın temel felsefesidir.

Okul Öncesi Eğitim

Öncelikli hedefimiz Kendisi ve çevresiyle barışık, Üretken ve Özgüveni gelişmiş, Manevi değerlerini bilen, Toplumsal değerlere bağlı, Kendi haklarını savunurken başkalarının haklarını da koruyacak küçük hanımefendiler ve beyfendiler yetiştirmektir.